Hakkımızda

Seneral
Makina

“Hafriyat Yıkama Makinalarımız, Otomatik Araç Yıkama İşinin en iyisine sahip olmak isteyen müşterilerin gereksinimlerini göz önünde bulundurarak Serenal Makina tarafından geliştirilmiştir.”
https://seneralmakina.com/wp-content/uploads/2020/11/hafriyat-yikama.png

Hafriyat Yıkamada Neden Serenal Makina?

Hafriyat yıkamada neden Serenal Makina çünkü; Tüm Türkiye içerisine hizmet verdiğimiz İş makinaları hafriyat yıkama sistemleri ile Maden ocaklarına, kentsel dönüşüm alanlarına ve inşaat sahalarına modern yıkama sistemlerinin kurulumunu ve kurulum sonrası teknik desteğini vermekteyiz.
Yaygın olarak kullanılan araç geçiş eni 3m olup istenilen ölçüde revize edilmektedir. Ortalama maximum aks yükü olarak 13,5 ton olarak bilinmektedir. Otomatik harfiyat yıkama alanlarında geçiş hızı 5km/saat’dir. Yıkama süresi ortalama 1dk’dir. Taşıyıcı şaseler çelikden imal edilmektedir. Bu sayede kullanımına uzun ömür biçilebilmekte ya da kiralamaya
uygun olabilmeketdir. Güvenlik bariyelleri bulunan sistemlerin ekstradan su bariyer panalleride mevcuttur. Teklif vermeden önce mutlaka otomatik yıkama sisteminin kurulacağı sahayı mutlaka inceleriz. Teklifimizi sahayı gördükten sonra net ve daha doğru olarak verebiliriz. Kamyon teker yıkama sistemlerimiz tamamıyla otomatik olarak imal edilir bu sayede ekstra bir personele ihtiyaç duymaksızın yıkama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Otomasyon sistemi üzerinden çalışabilmektedir. Hafriyat yıkama platfomlarının bakım ve temizliği oldukça kullanıcı dostudur. Teknik problem ile ilgili Serenal Makina 7/24 destek verebilmektedir. Sistemlerimizde metal alanların tümü epoksi astar atıldıktan sonra boyanır ve bu işlemde kullanım ömrünü uzatmaktadır. Sistemlerimizde kullanılacak suyun kış aylarında buzlanmaması için gerekti tedbirleri firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Hafriyat yıkama parkurlarımız tarafımızdan sizlere anahtar teslim olarak teslim edilir. Size sadece platfomun ihtiyacı olan su ve elektriği  sağlamanız yeterli olacaktır. Yıkama sonrası ortaya çıkan çamurlu su platfomun eğimi ve yerçekiminin etkisi ile platfomun altında yer alan toplama bölümünde birikir. Biriken su belirli bir seviyeden sonra dalgıç pompa yardımı ile filtrelenmiş suyu tankın kirli bölümüne bırakır. Su tankındaki su filrelerden geçerek geri kullanım için temiz su bölümününde biriktirilir. Bu sayede su tüketimi minumum seviye iner. Su tanklarımızın bakım ve temizlik işlemleri kolay yapılabilmketedir. Otomatik hafriyat yıkama makinalarımızda kullanılan tüm ürünler 1. sınıf kaliteye sahiptir. Bu ürünler teknik verileri göz önüne alınarak kullanılmış ekipmanlardır. Ayrıca otomatik yıkamada kullanılan tüm parçaların yedek parçaları firma tarfından stokda tutulur. Bu sayede kullanıcı hatası tarafından meydana gelebilecek problemde acil olarak tamir ve bakım işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Hafriyat yıkama sistemlerimizde iş güvenliği ve ve işçi sağlı düşünülerek gerekli tüm tedbirler alınmıştır. Teslimat süremizde yıkama sistemiz tam ve eksiksiz olarak sizlere teslim edilmektedir.

Seneral Makina
İletişim
Çerkeşli OSB Mh. İmes 17. Cd. Küçük Sanayi Sitesi C-9 Blok Dilovası / KOCAELİ
Çalışma Saatlerimiz
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
https://seneralmakina.com/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map.png
Hafta İçi 09:00-18:00
Hafta Sonu:10:00-17:00
Sosyal Medya
Bizi Takip Etmeye Devam Edin
Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Seneral Makina
İletişim
Çerkeşli OSB Mh. İmes 17. Cd. Küçük Sanayi Sitesi C-9 Blok Dilovası / KOCAELİ
Çalışma Saatlerimiz
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
https://seneralmakina.com/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map.png
Hafta Sonu:10:00 - 17:00
Hafta İçi: 09:00 - 18:00
Sosyal Medya
Bizi Takipte Kalın
Bizleri sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Copyright by Seneral Makina. All rights reserved.

Copyright by Seneral Makina. All rights reserved.